Бактеріологічні дослідження

Бактеріологічні дослідження з ідентифікацією збудника та чутливістю до антибіотиків/протигрибкових препаратів.

Ціни:

Бакпосів класичним методом на одноразові тверді диференційні поживні середовища з чутливістю до антибіотиків диско-дифузним методом - 600 грн.

Термін виконання - 3-5 днів.

Вартість автоматизованого бактеріологічного дослідження з ідентифікацією збудника та чутливістю до антибіотиків з визначенням МІК на VITEK 2 Compact - 1500 грн. (один збудник)

Термін виконання - 3 дні.


Біоматеріал:Бактеріологічний посів на автоматичному аналізаторі Vitek 2 Compact

Бактеріологічне дослідження з Мінімальною Інгібуючою Концентрацією антибіотика для лікування за три дні це можливо! Зоолабікс пропонує високоякісні бактеріологічні дослідження з автоматичною ідентифікацією збудника та постановкою чутливості до антибіотиків. Швидкий результат для швидкого лікування!  c6226b63248c43e1b12f1207457397c6.mov

Посів на селективне середовище для дерматофітів

Виконуємо дослідження на виявлення дерматофітозів: мікроспорія, трихофітон, епідермофітон. Шерсть і лусочки шкіри сіємо на спеціальне середовище.

Бакпосіви з ідентифікацією і чутливістю до а/б

Проводимо посіви на спеціальні хромогенні диференційні середовища. Чашки одноразові та підлягають утилізації після використання. Антибіотикограма (понад 40 а/б+ ВЕТЕРИНАРНІ) проводиться до всіх виділених патогенних бактерій та 5 антимікотичних препаратів. Змиви з ран, виділення, кон'юктива, піхва, сеча, вухо, шкіра і ін.

Антибіотикограма

Протигрибкові препарати


Дослідження калу на сальмонельоз та кампілобактеріоз

Посіви калу для визначення причин діареї невизначеного генезу з чутливістю виділених збудників до антибіотика.

бактеріологічне дослідження посліду птахів

Проводимо дослідження посліду пташок, з ідентифікацією виділених збудників та постановкою антибіотикограми.

Бактеріологічне дослідження молока врх

Діагностика маститу у корів та кіз, овець та домашніх тварин для діагностики маститу з виділенням та ідентифікацією збудника та постановкою антибіотикограми.